V PŘÍPRAVĚ RODINNÉ DOMKY BLÍZKO STRAKONIC

Připravujeme pozemky na stavbu řadových domů a rodinných domů blízko Strakonic. Pozemky budou zasíťované a a součástí prodeje bude i hrubá stavba dle výběru klienta.

Rádi bychom vás informovali, že připravujeme prodej pozemků v okolí Strakonic. Tyto pozemky jsou ideální pro stavbu rodinného domu nebo řadového domu. Součástí prodeje bude hrubá stavba dle výběru klienta, což vám umožní realizovat svůj sen o vlastním domě podle vašich představ.

Pozemky se nacházejí v krásném a klidném prostředí s  přírodou v okolí, která vám nabídne příležitost pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu. Díky vynikající poloze v blízkosti Strakonic máte všechny potřebné služby a vybavení po ruce.

Nabídneme vám jedinečnou příležitost získat vlastní nemovitost v této blízké lokalitě Strakonic.

1142d88f43d6489d3f36e95913bd17e8.jpg

Po prodeji pozemku a hrubé stavby dle výběru klienta nabízíme také dokončení stavby "na klíč". Toto dokončení stavby zahrnuje nejen vnitřní vybavení, ale také finální úpravy exteriéru, výběr kvalitních materiálů a řešení detailů dle vašich přání. Díky této službě se můžete plně soustředit na své každodenní aktivity a nechat práci na nás.

Naše tým zkušených profesionálů se postará o to, aby vaše nové bydlení odpovídalo vašim představám a bylo připraveno k okamžitému použití. S naším dokončením stavby "na klíč" získáte klíč k vašemu novému domovu bez jakýchkoli starostí a překvapení.

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM