Prodej rodinného domu 120 m², pozemek 1100 m²

Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v Malenicích o užitné ploše 150 m2, který prošel kompletní rekonstrukcí a disponuje prvotřídním vybavením. Tento dům je skvělým místem pro váš domov, nabízí nejen pohodlí, ale také ohromující výhledy do přírody a dostatek prostoru pro všechny vaše aktivity.

 

Hlavní rysy tohoto domu zahrnují úžasných 150 m2 užitné plochy, která vám poskytne prostor, který potřebujete pro spokojený život. Dům prošel kvalitní rekonstrukcí, což zaručuje nejen moderní vzhled, ale také nižší náklady na energie díky zateplení.

PRODÁNO

Užitná plocha 150 m2 Elektřina 230,400 V
Stav objektu po rekonstrukci Konektivita Silnice, bus, vlak
Energ. třída Odpad kanalizace
Vytápění Ústřední plynové, krb Garáž ne

chalupa.jpg

V přízemí se nachází vstupní veranda s šatnou, která vám umožní pohodlně vstoupit do domu a uschovat venkovní oblečení a obuv. Dále se dostaneme do prostorné chodby, která slouží jako centrální spojovací bod domu. Odsud můžete přejít do kuchyně, která je propojena s obývacím pokojem, tvořícím tak otevřený a přátelský prostor pro rodinná setkání a relaxaci. Obývací pokoj má přímý vstup na částečně zastřešenou terasu, kde si můžete užívat krásného výhledu do přírody. Dále z kuchyně samostatná místnost, kterou lze využít jako knihovnu, pracovnu nebo podle vašich potřeb. V přízemí je také ložnice s vlastní koupelnou a toaletou pro maximální soukromí. K dispozici je také technická místnost pro efektivní správu domu.

 

V patře najdeme chodbu, která vede do tří pokojů, z nichž 2 nabízí krásný výhled do zahrady a okolní přírody. K dispozici je také koupelna s velkou vanou, která zaručuje pohodlí a relaxaci.

 

Exteriér domu zahrnuje velkou zahradu s bazénem, který používá slanou vodu, což vede k úspoře na chemii. V zahradě je také dílna, sklad – 61m2. Před domem je dostatek místa pro parkování, a místo na okrasnou zahradu. Vstupní vrata mají elektrický pohon pro vaše pohodlí a bezpečnost. Tento dům nabízí pohodlí a krásu venkovského života s veškerým moderním vybavením, které si můžete přát.

 

Plynové podlahové topení pro maximální pohodlí, v chladnějších dnech krbová kamna v obývacím pokoji, která vytvoří útulnou atmosféru. Dále můžete využívat vlastní studnu a obecní vodovod. Solární panely na ohřev teplé vody jsou zde pro ekonomičtější provoz. Venkovní žaluzie vám umožní kontrolovat světlo a soukromí podle vašich potřeb a sítě ve všech oknech chrání interiér domu před hmyzem.

 

Malenice nabízejí skvělou kombinaci klidného venkovského života a snadné dostupnosti veškerých potřebných služeb. V obci najdete obchod, poštu, kulturní dům, hospodu, školku a školu, což usnadní každodenní život. Navíc vám tato lokalita nabízí nádhernou přírodu, blízkost řeky a možnost výletů do nedaleké Šumavy. Dobré vlakové spojení do Strakonic, Čkyně a Vimperka.

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM