Prodej luxusního rodinného domu 190 m², pozemek 11 111 m²

Prodej luxusního rodinného domu 6+kk s obytnou plochou 255 m2 a přilehlou zahradou o výměře 3.305 m2 na okraji obce s pěkným výhledem. Samostatný dům má zastavěnou plochu 190 m2 a celková výměra pozemků, včetně trvalého travního porostu, orné půdy, lesních pozemků a ostatních ploch, je 11.111 m2. U domu je přístřešek na parkování 2 osobních aut a úložný prostor na zahradní náčiní v návaznosti na zděný sklep, kde lze vybudovat i menší obytné bydlení.

19 990 000 Kč

chalupa.jpg

V 1. NP se nachází kuchyně propojená s jídelním koutem a obývacím pokojem, pokoj, spíž, vstupní chodba se šatnou, spojovací chodba s vestavěnými skříněmi na míru, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kotelna na tuhá paliva, 2 garáže s dílnou a dřevěné schodiště vedoucí do 2. NP. V 2. NP se nachází 4 pokoje, šatna a koupelna. V garáži je výlez do půdního velkého prostoru a z horní chodby výlez do půdního prostoru nad obytnou částí. Dům má elektrickou pojezdovou bránu. Vytápění zajišťuje ústřední kotel na tuhá paliva nebo elektrokotel a také krbová kamna v obývacím pokoji s rozvodem do pokojů v horním patře. Voda a kanalizace jsou obecní a ohřev vody se provádí v akumulační nádrži o objemu 1000 l.

Obec Zdíkov leží na horním okraji Šumavského podhůří, vzdálená 30 km od hraničního přechodu Strážný s Německem. Domu je vzdáleno 140 km od Prahy, 97 km od Plzně, 31 km od Strakonic a 9 km od sportovního areálu Zadov, kde se dá sportovat jak v zimě, tak i v létě.

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM