Prodej Chalupy 260 m², pozemek 662 m²

Nabízíme k prodeji rodinný dům v malebné obci Čestice, nedaleko Strakonic. Tento prostorný dům s velkou zahradou o rozloze 662 m² je ideální pro rodinné bydlení i rekreaci. Dům je kompletně podsklepený a disponuje velkou garáží. V domě se nachází dvě obytná patra, každé s velkými obývacími pokoji a balkony, které poskytují nádherné výhledy na okolní přírodu.

Info o ceně na dotaz

chalupa.jpg

Ve zvýšeném přízemí se nachází vstupní veranda, ze které je možný přístup do každého patra zvlášť. Přízemí se skládá z dlouhé chodby vedoucí do sklepa, šatny, koupelny s WC, kuchyně se spíží, pokoje a obývacího pokoje s přístupem do dalšího pokoje. Patro má podobné dispoziční řešení jako přízemí. Z chodby je přístup do šatny, pokoje, kuchyně se spíží, obývacího pokoje s přístupem do dalšího pokoje, koupelny s WC před rekonstrukcí a vstupem na půdu. Půda je vhodná k půdní vestavbě, což umožňuje další rozšíření obytných prostor podle vašich představ.

Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci. U domu se nachází kaplička s plynovou přípojkou, což poskytuje flexibilitu pro případnou změnu na plynové vytápění. V současnosti je dům vytápěn kotlem na tuhá paliva.

Čestice jsou městys ležící v severozápadní části Jihočeského kraje, v okrese Strakonice. Obec se nachází zhruba 6 km západně od Volyně a necelých 13 km jihozápadně od Strakonic. V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, obchodu a lékaře. Okolní příroda nabízí krásné výhledy a možnosti pro turistiku a rekreaci, s blízkým dosahem na Šumavu.

Je možná i výměna za byt s doplatkem. Pro více informací a domluvu prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Tato nemovitost nabízí ideální kombinaci klidného bydlení s dobrým přístupem k městským službám. Přijďte se přesvědčit sami!

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM