Prodej Chalupy 151 m², pozemek 1155 m²

Nabízíme Vám jedinečnou chalupu, která prošla kompletní rekonstrukcí a nachází se v oblíbené obci Kvilda.

Vstupní hala s úložným prostorem vytváří příjemné uvítání, zejména v zimních měsících. Vila má dvě nadzemní podlaží. První patro zahrnuje obývací část, kuchyň s jídelnou a stylovými kachlovými kamny, pokoj pro hosty, samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem. Ve druhém patře najdete 2 hlavní pokoje, koupelnu s WC, šatnu a menší půdu.

Info o ceně u RK

Užitná plocha 151 m2 Elektřina 230,400 V
Stav objektu velmi dobrý Konektivita Silnice, bus, vlak
Energ. třída Odpad kanalizace
Vytápění ústřední elektrické Garáž ne

chalupa.jpg

Dům je vybaven elektrickými přímotopy a kachlovými kamny. Přímotopy a elektrický bojler lze ovládat na dálku pomocí GSM modulu. Teplotu lze regulovat a dům předem připravit na příjezd. Pitná voda pochází z obecního vodovodu, a v obci je k dispozici kanalizace. Kolem domu se rozkládá udržovaná zahrada s vzrostlými stromy o celkové ploše 1025 m2. Přístavba slouží jako technické zázemí. Zastřešená terasa a venkovní ohniště poskytují naprosté soukromí a místo k odpočinku u Kvildského potoka, který nedaleko ústí do pramene Vltavy.

Vila se nachází na konci obce směrem k Borové Ladě. Má výborné spojení s okolními městy (Vimperk, Sušice) a pravidelným přímým spojem z Prahy. Veškerá občanská vybavenost (obchody, restaurace, pekárna, pošta) je v docházkové vzdálenosti. Kvilda leží v Národním parku Šumava, 16 km jihozápadně od Vimperka, a s nadmořskou výškou 1065 m je nejvýše položenou obcí v České republice. Obec se nachází 5 km od pramenů Teplé Vltavy, kde Kvildský potok ústí zleva. Ideální pro letní i zimní sporty, včetně lyžování, běžeckého lyžování a pěší turistiky, stejně jako odpočinku vlastní zahradě u potoka.

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM