PRODEJ BYTU 2+KK 45 M²

Útulný byt 2+kk s balkonem a s parkovacím stáním. Komfortní byt k prodeji o velikosti 44,7 m2 s balkonem a s parkovacím místem 15,9 m2 se nachází v 5. podlaží rezidenčního domu. Byt 2+kk s obývacím pokojem propojeným s balkonem a kuchyňským koutem. Dále je z velké chodby, kde je možnost umístit skříně vchod do ložnice a koupelny se sprchovým koutem a záchodem. Moderní design. Jedná se o stavbu z roku 2021. Na parkovací místo, lze umístit vrata a tím pádem využít i jako sklad. Dům umístěn na Praze 5 který nabízí pohodový život. Jedná se úspornou budovu, u které se ukazatele energetické náročnosti pohybují v kategoriích B a C, tedy velmi úsporná a úsporná.

Rezidence na Praze 5 se nachází v Holečkově ulici a využívá své skvělé polohy díky vynikající infrastruktuře ve čtvrti Smíchov. V blízkém okolí najdete několik nákupních center, multikino, velké fitness centrum a lékařské kliniky. Důležitým dopravním uzlem je blízká křižovatka u Anděla, kde se setkává trať metra B a několik tramvajových linek. Taktéž zde najdete autobusové nádraží Na knížecí a železniční stanici Smíchovské nádraží.

PRODÁNO

bd6460f4-82a6-483c-8d65-4254ab047350.jpg

Okolní zeleň představuje lákadlo, neboť je zde mnohem více než v jiných pražských čtvrtích. Můžete si užívat krásných parků, jako je Kinského zahrada, Petřínské sady a Park Sacré Coeur. Sportovní nadšence potěší dostatek sportovišť v okolí. Celkově se jedná o ideální místo k bydlení, které kombinuje výhody moderní infrastruktury s příjemným zeleným prostředím.

Nákupních center je v okolí dokonce hned několik. Jenom 1,9 km je vzdálené OC Nový Smíchov. Celkem 2,3 km od obytného souboru stojí obchodní komplex Zlatý Anděl. Hned vedle, 48 m se nalézá galerie Centrum pro současné umění. V Kinského zahradě najdete Národopisné muzeum. Za poznáním života Wolfganga Amadea Mozarta se můžete vydat do Vily Bertramka. Milovníky filmů potěší, že CineStar Anděl je pouhých 1,6 km od bytu. Pouhých 139 metrů od domu se nalézá autobusová zastávka Holečkova. Jenom 232 m od domu se nachází tramvajová zastávka Bertramka. Pro automobilisty je výhodou 3 km vzdálený výjezd ze Strahovského tunelu.

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM