BYT V ALMENARA PUEBLO

Pokud hledáte domov v Almenaře a chcete nezávislost, tento penthouse vám tento pocit bezpochyby poskytne, protože nemá žádné sousedy po stranách a je v nejvyšším patře. První část domu s otevřeným konceptem, velmi světlá, integruje obývací pokoj a americkou kuchyni a přirozeně přechází na terasu. Terasa je rozdělena na dvě části. Všechny pokoje mají přístup na jednu z teras, do obývacího pokoje, kuchyně a jedné z ložnic. Druhá terasa s výhledem na rezidenci a bazén je pro soukromější použití, na kterou je přístup pouze ze dvou pokojů, z nichž jeden je hlavní. Druhou částí domu jsou pokoje a koupelny; dvoulůžkový pokoj a jednolůžkový pokoj a koupelna se sprchovým koutem, následuje praktická prádelna a na konci hlavní pokoj s koupelnou. Nadstandardní vybavení jako centrální klimatizace, vestavěné skříně, markýzy na terase. Parkovací stání a komora jsou zahrnuty v prodejní ceně.

139 000 €

Nově postavený Residencial Los Naranjos nabízí svým obyvatelům kvalitní život. Dobré povrchové úpravy, hliníkové venkovní tesařské práce se sklem climalit, kameninové nebo parketové podlahy, pancéřové dveře, vestavěné skříně, dveře z bukového dřeva, teplo/studená klimatizace, společný bazén, hřiště a výtah do suterénu.
Almenara je město ležící mezi dvěma hlavními městy provincií: Castellón a Valencie, se snadným přístupem z dálnice A10 nebo N-340, má železniční stanici na trati Valencie - Barcelona s frekvencí příměstských vlaků každých 20 minut. Je to jen 4 km od jeho pláže zvané Casablanca. Se středomořským podnebím a velmi rozmanitým reliéfem, který sahá od hor k močálům a rýžovým polím, lagunám a plážím. Centrum města se nachází na úpatí zámecké hory, obklopené pomerančovými sady. Pláž oceněná modrou vlajkou se skládá hlavně ze štěrku a zlatého písku. Pláž s přístupem pro osoby se sníženou pohyblivostí, má několik plážových barů a zmrzlináren na pláži. Zajímavá gastronomická nabídka v barech a restauracích.

Pro více fotografií nás prosím kontaktujte

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM