APARTMÁN S VÝHLEDEM NA MOŘE V PLAYA DE ALMENARA

Pěkný apartmán s jednou ložnicí v klidné urbanizaci na pláži Almenara. Jedná se o druhé patro se severovýchodní orientací a krásným výhledem na moře. Otevřený koncept nás vítá při vstupu a nacházíme kuchyň a jídelnu, ze které vstupujeme na terasu, kde můžeme obdivovat krásné výhledy na Středozemní moře, protože máme klidnou pláž Almenara jen 300 metrů od hotelu. Dům je doplněn dvoulůžkovým pokojem s vestavěnou skříní a koupelnou s vanou. S parkováním a skladováním si nedělejte starosti, protože v ceně je zahrnuto i parkovací stání a praktická komora.

Rezidenční komplex Porta de la Mar kompletně oplocený, tvořený 6 bloky kolmými k moři, s rekreačními oblastmi, upravenými pro invalidy s nájezdovými rampami z ulice, 2 výtahy ve všech blocích, vířivka (vedle bazénu), zahrada v celém areálu, pergola v komunitní části, komunitní bazén pro dospělé a další pro děti bez plavčíků, sauna, terasa, šatny umístěné v areálu bazénu spolu se saunou a sprchami pro po koupání v bazénu, hřiště paddle tenis, výhled, dětské koutky, parkoviště, údržbáři.

82 000 €

Přímořská čtvrť Almenara, známá jako Casablanca, jejíž pláž byla oceněna modrou vlajkou, má všechny potřebné služby, abyste mohli žít po celý rok: lékárnu, supermarket, několik restaurací, pekařství a zdravotní středisko. Kromě všech ostatních služeb ve městě vzdáleném čtyři km. Každou neděli se na pobřeží koná pouliční trh s nejrůznějšími stánky.
Pláž, jejíž délka je tři a půl kilometru, se vyznačuje krásnou klikatou dřevěnou promenádou, několika plážovými bary podél ní a zmrzlinárnou v první linii. Pláž je tvořena převážně štěrkem a zlatým pískem a je přístupná pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Kromě toho se v letní sezóně konají různé obchodní a gastronomické veletrhy, rekreační a sportovní aktivity.
Jen čtyři kilometry vzdálené město Almenara patří do provincie Castellón.

Pro více fotografií nás prosím kontaktujte

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM